Podaj Serce po raz dziewiętnasty

„Podaj Serce” akcja charytatywna realizowana przez uczestników Zespołu na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane. Ktokolwiek zna Warszawiankę, wie że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń każdego sezonu artystycznego Zespołu. Zapraszamy na dziewiętnastą edycję “PODAJ SERCE”. Koncert galowy odbędzie się 16 maja o godz. 18.00 w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach.

Na scenie wystąpi ponad 100 tancerzy. Grupa studencka, młodzieżowa i dziecięca zaprezentują Zespół w szerokim repertuarze tańców z różnych regionów Polski. Przepiękne kompozycje taneczne
i muzyczne widzowie zobaczą w takich choreografiach jak: „Kopciuszkiem być to…”, „Opowieść warszawskiego kataryniarza”, „Pyrzyc czar”,  czy „Bajkowy las”.

Poza zachwycającymi choreografiami z muzyką na żywo czeka wiele atrakcji: cztery loterie fantowe i trzy aukcje zdjęć artystów znanych w Polsce i na świecie. W poprzednich latach do Naszej akcji włączyli się  m.in: Krzesimir Dębski, Anna Dymna, Grupa Dżem, Anna Maria Jopek, Sebastian Karpiel-Bułecka, Jerzy Kilar, Leszek Możdżer, Krzysztof Penderecki Anna Seniuk, Beata Tyszkiewicz i Grzegorz Turnau.
W tym roku do akcji Podaj Serce włączył się poza znanymi indywidualnościami, legendarny zespół Perfect. Zdjęcie grupy będzie licytowane podczas koncertu. Poza zdjęciem zespołu Perfect, pojawi się jeszcze wizerunek wspaniałego aktora Krzysztofa Tyńca.

Bilety w cenie 65 zł możesz zakupić:

- Online na stronie: www.mazowsze.waw.pl

- W Kasie Matecznika

- W siedzibie ZPiT UW „Warszawianka” na ul. Banacha 2B (płatność tylko gotówką)

Uwaga! Bilety uprawniają do darmowego przejazdu kolejką do Matecznika na koncert Podaj Serce oraz powrót.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.